امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

بسکتبالی های نفت و گاز گچساران استارت زدند+تصاویر

  • شنبه, 10 تیر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: هیئت بسکتبال نفت و گاز گچساران با آغاز بکار جشنواره استعدادیابی این باشگاه طی نشستی با مسئولان ورزش نفت برنامه فصل جدید را ارائه داد.

 

براساس این گزارش، اعضای هیئت بسکتبال نفت و گاز گچساران و جمعی از پیشکسوتان این رشته ورزشی با حضور در دفتر ورزش قهرمانی با رئیس ورزش قهرمانی در یک نشست صمیمی راهکارها و برنامه های سال جاری خود را ارائه کردند.

در این نشست رئیس هیئت بسکتبال نفت و گاز گچساران اظهارداشت: در سال جاری با توجه به جشنواره استعدادیابی بازیکنانی علاقمند بیشتری را می توانیم در سطح شهرستان شناسایی و به تیم های رده ها معرفی کنیم.

ایرج خلیلی افزود: تیم بسکتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران که در لیگ دسته دوم حضور دارد با بهره گیری از استعدادهای بومی حضور خوبی در فصل گذشته لیگ دسته دوم داشته است.

خلیلی تصریح کرد: هیئت بسکتبال نفت و گاز گچساران با همکاری هیئت شهرستان در فصل تابستان با یک برنامه ریزی دقیق در جهت جذب علاقمندان به بسکتبال اقدام می کند.

وی تصریح کرد: بسکتبال یکی از رشته های پرطرفدار سال های نه چندان دور در گچساران بوده که متاسفانه بدلیل عدم حضور این تیم در لیگ های کشور بسیاری از استعدادهای این شهر در تیم های سایر باشگاه های جذب شده اند.

رئیس هیئت بسکتبال نفت و گاز گچساران حضور تیم بسکتبال این باشگاه در لیگ دسته دوم را یک نعمت بزرگ برای علاقمندان این رشته در شهرستان گچساران دانست.

رئیس ورزش قهرمانی نفت و گاز گچساران نیز در این نشست صمیمی با بیان اینکه عملکرد هیئت بسکتبال با وجود اینکه در لیگ کشوری حضور نداشتند بسیار خوب و تاثیر گذار بوده افزود: این هیئت همیشه در تلاش بوده تا آمادگی بازیکنان و علاقمندان این رشته را با برگزاری تورنمنت های چند جانبه حفظ کند.

ابوالحسن غلامی اظهار داشت : با توجه به حمایت های خوبی که از حوزه ورزش توسط هیئت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران صورت می گیرد امیدوار هستیم سال پیش رو سال رونق ورزش نفت وگاز گچساران در سطح ملی و بین المللی باشد.

غلامی افزود: جشنواره استعدادیابی در 50 سالگی ورزش نفت و گاز گچساران کمک بزرگی به معرفی نخبگان ورزشی این منطقه به جامعه ورزش می کند که این اتفاق مهم بدون کمک هیئت های ورزشی نفت امکانپذیر نخواهد بود.

وی اظهارامیدواری کرد: در طی جلساتی که با سایر هیئت ها خواهیم داشت نحوه رشد و توسعه ورزش در سطح منطقه و استعدادیابی نخبگان ورزشی را در یک برنامه زمانبندی منظم اجرایی خواهیم کرد.

کد خبر: 1739

اضافه کردن نظر

اخبار