امروز: یکشنبه 10 ارديبهشت 1396 برابر با 30 آوریل 2017

فوتبال

فوتبال (725)

یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: بازیکن تیم اروند خرمشهر پس از آنکه در مصاحبه با رسانه ها مردم گچساران را به "اشغالگران فلسطین " تشبیه کرده بود وقتی با واکنش شدید باشگاه نفت گچساران روبرو شد اظهارات خود را تکذیب کرد.

یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: در پی حواشی بوجود آمده پس از دیدار فوتبال نفت و گاز گچساران و اروند خرمشهر در چارچوب مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور باشگاه نفت و گاز گچساران طی بیانیه ای جزئیات و پشت صحنه های این اتفاقات را شرح داد.

شنبه, 09 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: پس از بازی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با اروند خرمشهر حواشی تامل برانگیزی رخ داد که قضاوت در خصوص همه آن مسائل در حیطه کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون قراردارد، اما مصاحبه های بازیکنان و کادر فنی تیم اروند خرمشهر برگرفته از یک قضاوت عجولانه و همراه با تهمت و حرمت شکنی نسبت به باشگاه نفت و مردم گچساران بوده است.

جمعه, 08 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران و به نقل از دی اسپورت در روزهای اخیر داریوش یزدی از مصاحبه با خبرنگاران پرهیز می کند و حتی شنیده شده به خبرنگاری گفته که از سوی باشگاه نفت و گاز گچساران ممنوع المصاحبه شده، برای اطلاع از جزئیات دقیق این خبر تماسی به مدیررسانه ای باشگاه نفت و گاز گچساران داشتیم تا از جزئیات این خبرمطلع شویم.

جمعه, 08 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که یکی از پدیده های جام حذفی در فصل 96-95 به فوتبال کشور معرفی شد این روزها با تمام قوا برای صعود به لیگ دسته اول به مصاف حریفان می ورد.

دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت" باشگاه نفت وگاز گچساران "در ادامه مسابقات لیگ دو فوتبال کشور نفتی های گچساران در هفته هفتم میزبان اروند خرمشهر هستند.

اخبار