امروز: سه شنبه 08 فروردين 1396 برابر با 28 مارس 2017

فوتبال

فوتبال (699)

دوشنبه, 07 فروردين 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: در پی در گذشت والده مکرمه رئیس امور ورزش نفت و گازگچساران و ابراز همدردی اقشار مختلف مردم و مسئولین با خانواده داغدار حبیبی نژاد و رضایی، این خانواده پیام قدردانی صادر کردند.

یکشنبه, 06 فروردين 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : منوچهر حبیبی معاون استاندار قزوین و فرماندار اسبق گچساران طی پیامی در گذشت والده رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران را تسلیت گفت.

جمعه, 04 فروردين 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفتخیز جنوب با ارسال پیامی درگذشت والده مکرمه رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران را تسلیت گفت.

جمعه, 04 فروردين 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : مدیر کل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت با ارسال پیامی درگذشت والده مکرمه رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران را تسلیت گفت.

پنج شنبه, 03 فروردين 1396

به گزارش" سایت باشگاه نفت وگاز گچساران "فرا رسیدن عید نوروز بهانه ای شد تا به سراغ ،سرمربی بااخلاق و موفق تیم فوتبال نفت وگاز برویم، و با وی به گفتگو بپردازیم .

پنج شنبه, 03 فروردين 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : مراسم خاکسپاری والده مکرمه رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران با حضور اقشار مختلف مردم، روسای ادارات، شهردار و اعضای شورای شهر، پیشکسوتان ورزش گچساران  ،ورزشکاران، اصحاب رسانه و جمعی از هواداران باشگاه نفت و گاز در بهشت زهرا این شهر برگزار شد.

اخبار