امروز: یکشنبه 04 تیر 1396 برابر با 25 جون 2017

بازدید روسای ورزش قهرمانی و همگانی شرکت ملی نفت از باشگاه نفت گچساران

  • پنج شنبه, 02 دی 1395
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سا یت باشگاه نفت و گاز گچساران: روسای ورزش قهرمانی و همگانی شرک ملی نفت از امکانات ورزشی نفت و گاز گچساران بازدید کردند.

 

براساس این گزارش، ایرج و حسین تاجیک در سفری دو روزه به گچساران با حضور در اماکن ورزشی نفت و گاز گچساران از نزدیک با فعالیت های ورزشی این باشگاه آشنا شدند.

روسای ورزش همگانی و قهرمانی شرکت ملی نفت در بازدید از اماکن ورزشی باشگاه نفت و گاز گچساران نقاط ضعف و قوت آنها را بررسی و برای بهسازی اماکنی که نیاز به برنامه ریزی توسعه ای دارند با مسئولان ورزش نفت گچساران نشستی تشکیل دادند.

رئیس امو ورزش نفت و گاز گچساران در این خصوص به خبرنگار نفت گفت : در نشستی که با روسای ورزش قهرمانی و همگانی شرکت ملی نفت داشتیم برای بهسازی نقاط ضعف اماکن ورزشی صحبت های خوبی مطرح شده که پس از طرح در شورای ورزش وزارت نفت برنامه ریزی لازم در جهت اجرای آن صورت می پذیرد.

محمد حبیبی نژاد افزود: در حال جمعیت قابل توجهی از کارکنان صنعت در اماکن ورزشی این امور به ورزش می پردازند که کار نگهداری و بهسازی این اماکن نیاز به توجه ویژه مالی از سوی مسئولان ورزش شرکت ملی نفت است.

حبیبی نژاد تصریح کرد: در حال نفت و گاز گچساران با عضویت بیش از 12 هزار ورزشکار بیشترین فعالیت ورزشی را در میان شرکت های حاضر در مناطق نفتخیز جنوب دارد.

کد خبر: 1491

اضافه کردن نظر

اخبار