امروز: یکشنبه 04 تیر 1396 برابر با 25 جون 2017

گاف عجیب برنامه 90 در خصوص باشگاه نفت و گاز گچساران + فیلم

  • سه شنبه, 07 دی 1395
  • رسانه
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گازگچساران: در برنامه ورزشی پرمخاطب 90 اشتباه بزرگی از سوی مجری این برنامه در قسمن دوربین 90 صورت گرفت که موجب اعتراض مسئولان باشگاه نفت و گاز گچساران شد.

 

براساس این گزارش، دربخش دوربین 90 این برنامه ورزشی تصویری از یکی از بینندگان این برنامه از روستای روشن آباد پخش شد که در آن یک قلیان کنار تیرک دروازه یک زمین چمن محلی به نمایش در آمد و مجری برنامه آن زمین را به اشتباه متعلق به باشگاه نفت و گاز گچساران اعلام کرد.

این اشتباه مجری برنامه به همراه اشتباه ابتدای برنامه که نام باشگاه نفت مسجد سلیمان را به جای نام باشگاه نفت و گاز گچساران تلفظ کرده بود موجب شد تا باشگاه نفت و گاز گچساران با انتشار بیانیه ای اعتراض خود را نسبت به این اتفاقات ابراز نماید.

همچنین در ابتدا این برنامه پرمخاطب گزارشی از حضور پرشور هواداران نفت و گاز گچساران در بازی مقابل تراکتورسازی پخش شد اما در ادامه این طعم شیرین این گزارش خوب با این اتفاقات برای هواداران به تلخی کشیده شد.

نکته قابل توجه در این بخش برنامه فرد ارسال کننده این تصویر بود که از روستای روشن آباد بوده که روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان بابل در استان مازندران است.

کد خبر: 1503

رسانه

اضافه کردن نظر

اخبار