امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

بازدید مسئولان اتحادیه فوتبال ایران از باشگاه نفت و گاز گچساران

  • پنج شنبه, 25 خرداد 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران از بازدید مسئولان اتحادیه فوتبال ایران از روند اجرای طرح استانداردسازی باشگاه نفت و گاز گچساران خبرداد.

 

براساس این گزارش، محمد حبیبی نژاد با اعلام این خبر افزود: مسئولان اتحادیه فوتبال ایران درراستای حرفه ای سازی باشگاه های فوتبال ایران و نظارت بیشتر بر روند استانداردسازی چند جلسه مهم با مسئولان ورزش و مدیرعامل باشگاه نفت و گاز گچساران خواهند داشت.

حبیبی نژاد تصریح کرد: اجرای طرح استانداردسازی باشگاه های فوتبال ایران که به طور رسمی از سال 92 تاکنون در باشگاه نفت و گاز گچساران آغاز شده در بخش های مختلف مالی، زیرساخت ها، ورزش پایه ، ورزش بانوان، بازاریابی، جذب اسپانسر، امنیتی در این باشگاه آغاز شده و مراحل نهایی خود را جهت کسب مجوز حرفه ای باشگاه ها از کنفدراسیون فوتبال آسیا طی می کند.

رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران اظهارداشت: باشگاه نفت و گاز گچساران پس از گذشت پنجاه سال از فعالیت خود در سطح ورزش کشور اکنون جایگاه بسیاری خوبی در میان باشگاه های تراز اول ورزشی کشور دارد و این پتانسیل وجود دارد که با توجه به استعدادهای نیروی انسانی در منطقه بیشترین حمایت از این باشگاه در جهت استعدادیابی و بومی پروری صورت پذیرد.

وی همچنن زیر ساخت های موجود برای حمایت از ورزش قهرمانی را در این باشگاه مناسب عنوان کرد و افزود: این زیر ساخت ها با توجه به نیاز منطقه و اهداف بلند بومی پروری نیاز به نگهداری و بهسازی دارد.

حبیبی نژاد تاکید کرد: وجود یک مهمانسرا ورزشی اختصاصی جهت برپایی اردوها، کلاس های آموزشی و اسکان بازیکنان تقویتی رشته های مختلف از نیازهای اصلی این باشگاه است.

گفتنی است :اعضای ناظر اتجادیه فوتبال ایران روز دوشنبه 29 خرداد96 با حضور در گچساران از امکانات باشگاه نفت و گاز گچساران و روند حرفه ای سازی این باشگاه بازدید خواهند کرد.

کد خبر: 1723

اضافه کردن نظر

اخبار