امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

بازدید ناظران اتحادیه فوتبال ایران از باشگاه نفت و گاز گچساران

  • سه شنبه, 30 خرداد 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : ناظران اتحادیه فوتبال از امکانات ورزشی باشگاه نفت و گاز گچساران بازدید کردند.

 
براساس این گزارش، این بازدید که صبح دوشنبه در جهت بررسی وضعیت صدور مجوز حرفه ای باشگاه های ایران  و پروتکل های امنیتی ورزشگاه ها این باشگاه براساس استانداردهاي كنفدراسيون فوتبال آسيا  انجام شده است.
مدیر اجرایی اتحادیه فوتبال ایران در این بازدید زیر ساخت های باشگاه ورزشی نفت و گاز گچساران را خوب توصیف کرد و افزود: این باشگاه از امکانات و زیر ساخت های خوبی برای دریافت مجوز فعالیت حرفه ای برخوردار بوده و بایستی برخی نواقص موجود را در یک بازه زمانی مشخص برطرف کنیم.
محمد مرتضوی اظهارداشت: دستورالعمل های حرفه ای سازی كنفدراسيون فوتبال آسيا  برای باشگاه لازم الاجرا بوده و باشگاهی که در این مسیر عقب بماند با محرومیت سنگین کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو خواهد شد.
مرتضوی تاکید کرد: صدور مجوز حرفه ای نیاز به زمان و انجام دستورالعمل های لازم را دارد و باشگاه هایی که به لیگ های یک و برتر صعود کرده اند و نتوانسته اند این مجوز ها را دریافت کنند با مشکلات بسیاری روبرو هستند.
وی با بیان اینکه استانداردهای مالی، بازاریابی، آکادمی فعال، رسانه و تامين امنیت سکوهاي ورزشگاه  از مهمترین الزامات حرفه اي سازی بوده افزود: متاسفانه این باشگاه در چندین مورد دارای محرومیت های سنگین بدلیل بی نظمی در سکوها و پرتاب سنگ و مواد آتش زا بوده که همین امر موجب شده باشگاه در کسب مجوز حرفه ای با مشکلات جدی روبرو شود.
مدیر اجرایی اتحادیه فوتبال تصریح کرد: حضور امروز ما در این باشگاه برای بررسی همین مسائل بوده و ارائه راهکارهای لازم برای پیشگیری از این اتفاقات را در دستور کار خود قرار داده ایم و این دستورالعمل های تکلیفی را در اسرع وقت به باشگاه ابلاغ خواهیم کرد.
مشاور حرفه ای سازی اتحادیه فوتبال ایران نیز در نشست با مسئولان ورزش نفت خواستار بررسی نواقص موجود از سوی مسئولان این باشگاه شد و آمادگی اتحادیه را برای کمک به اخذ مجوز حرفه ای سازی این باشگاه اعلام کرد.
محمد محمودی  اظهار امیدواری کرد: با ابلاغ دستور العمل های امنیتی ورزشگاه ها در آینده شاهد تکرار این موارد نباشیم هرچند بنا به دستور اکید کنفدراسیون فوتبال آسیا محرومیت های سنگین برای برخورد با اینگونه بی نظمی ها در ورزشگاه ها برای باشگاه و تماشاگران  در نظر گرفته شده است.
محمودی افزود: ساختار باشگاه نفت و گاز گچساران تا حرفه ای شدن کامل راه چندانی ندارد و با اجرای برخی از دستورالعمل ها می توان شاهد اجرای کلیه قوانین كنفدراسيون فوتبال آسيا در این باشگاه باشیم.

کد خبر: 1728

اضافه کردن نظر

اخبار