امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

زمان تست گیری از بازیکنان رده های سنی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران اعلام شد

  • شنبه, 17 تیر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: رئیس هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران از تعیین زمان تست گیری بازیکنان زیر 23 سال، امیدو جوانان بومی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران خبرداد.

 

براساس این گزارش، ابوالحسن غلامی با اعلام این خبر افزود: کلیه بازیکنان استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین استانهای فارس، بوشهر، خوزستان که سن آنها زیر 23 سال، امیدو و چوانان  است ازجمله بازیکنان فرزند شرکتی می توانند پس از انتخاب سرمربی تیم فوتبال با اعلام زمان دقیق در سایت و کانال اطلاع رسانی باشگاه نفت و گاز گچساران در این تست گیری شرکت کنند.

رئیس هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران اظهارداشت: انتخاب بازیکنان رده های سنی و بزرگسال تنها با نظر سرمربی و کادر فنی این تیم خواهد بود.

وی تصریح کرد: کمیته های پیشکسوتان ،انضباطی، فنی ، فرهنگی و امنیتی فعالیت خود را طبق قوانین فدراسیون فوتبال ودرراستای استاندارسازی با شروع فصل جدید لیگ های فوتبال آغاز و پیش بینی می کنیم با شروع به کار سرمربی جدید تیم فوتبال بزرگسالان رسما جشنواره استعدایابی در بخش فوتبال و تیم های پایه فعالیت خود را با شتاب بیشتری پیگری کنند.

غلامی افزود: در حال حاضر مدارس فوتبال کار خود را آغاز کرده اند و زیر نظر مربیان مجرب از جمله آقایان بیژن بهارلو، آرش هوشمندی ،جهانبخش عنبریان و بابک لیراوی به طور رسمی زیر نظر عبدالحسین عبدالله نژاد مدیر تیم های پایه کار خود را به صورت برنامه ریزی شده و دقیق انجام می دهند.

رئیس هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران بیان کرد: در بخش استعدادیابی دروازبانی نیز از یک سال پیش تاکنون با فراخوانی که از سوی هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران اعلام شد تعداد بسیاری از علاقمندان به این حرفه در دوره های استعدادیابی شرکت کردند و زیر نظر فرزاد نیک منش مسئول استعدادیابی دروازبانان این باشگاه آموزش دیده اند و برخی از این دروازبانان در فصل جدید می توانند در کنار تیم بزرگسالان یا امیدو جوانان به عضویت در آیند.

وی اظهار امیدواری کرد : در فصل جاری با برنامه ریزی خوبی که صورت گرفته یک هیئت پرتلاش و کارآمد در کنار تیم های فوتبال پایه تا بزرگسالان وجود خواهد داشت و با بهره گیری از نظرات همه ی دلسوزان مسیر را برای موفقیت تک تک تیم ها هموار کنیم.

غلامی در پایان تاکید کرد: برنامه زمانبندی آغاز تمرینات تیم فوتبال و همچنین دفترچه بودجه از حدود شش ماه پیش تدوین شده و براساس این برنامه ریزی ما در انتخاب و معرفی سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان از نظر زمانی عقب نیستیم .

وی تاکید کرد : در فصل جدید کمیته فرهنگی در جهت فرهنگ سازی درمحیط فوتبال وتلاش درجهت گسترش وارتقاء سطح آگاهی همه ی عوامل مرتبط باورزش به منظور معرفی فرهنگ دیرینه گچساران وصنعت نفت وهمچنین ساماندهی کانون هواداران در جهت ارائه خدمات مناسب و شایسته به تماشاگران طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال وباشگاه به طور جدی کار با حضور کارشناسان برجسته این حوزه کار خود را پررنگ تر از گذشته انجام خواهد داد تا دیگر شاهد اتفاقات تلخ در محیط های ورزشی نفت گچساران نباشیم.

رئیس هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران تصریح کرد: کمیته پیشکسوتان در فصل جاری با حضور پیشکسوتان نقش بیشتری در کمک فکری به مسئولان امور ورزش خصوصا در رشته فوتبال و موضوع مهم استعدادیابی و بومی پروری خواهد داشت.

غلامی افزود: کمیته فنی هیئت فوتبال در فصل جاری با ترکیبی قوی و در جهت کمک به توسعه فوتبال پایه و ارزیابی عملکرد تیم فوتبال بزرگسالان با جدیت کار خود را ادامه خواهد داد.

وی بیان کرد: کمیته انضباطی در فصل جدید فوتبال در کنار کمیته امنیتی در ایجاد فضایی امن برای حضور بیشتر علاقمندان در ورزشگاه ها و جلو گیری از رفتارهای غیر ورزشی در میادین ورزشی نفت گچساران در راستای آیئن نامه حرفه ای سازی فدراسیون فوتبال مسئولیتی به مراتب سخت تر خواهند داشت.

رئیس هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران اظهارامیدواری کرد: با همه تدابیری که برای برگزاری هرچه منظم تر جشنواره های استعدادیابی فوتبال، آغاز تمرینات تیم بزرگسالان و رده های پایه انجام شده فصل 97-96 اتفاقاتی خوبی را برای فوتبال این دیار رقم بزند.

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران، در حال حاضر استعدادیابی رده های سنی نونهالان همه روزه عصرها از ساعت 20-18 در استادیوم شهدای نفت در حال پیگیری است و رده های سنی نوجوانان نیز با آغاز تمرینات این تیم می توانند در استعدادیابی این رده سنی نیز شرکت کتتد.

کد خبر: 1740

اضافه کردن نظر

اخبار