امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

داریوش یزدی هدایت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران را برعهده گرفت

  • پنج شنبه, 22 تیر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: داریوش یزدی سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال نفت و گاز گچساران یک فصل دیگر در سمت خود ابقاء شد.

 

براساس این گزارش، داریوش یزدی که پیش از این نیز سرمربیگری تیم های استقلال اهواز، نفت مسجد سلیمان وبازی در تیم های استقلال تهران و خوزستان را در کارنامه خود داشته در فصل گذشته توانست تیم نفت گچساران تا مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال بالا برده و این تیم را به عنوان پدیده جام حذفی معرفی کند.

داریوش یزدی در فصل گذشته لیگ دسته دوم توانست با تیم نفت و گاز گچساران رتبه دوم خط حمله فوتبال ایران را از آن گچسارانی ها کند و چندین بازیکن بومی فصل گذشته این تیم به تیم های لیگ برتری راه پیدا کردند.

یزدی به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری تیم نفت و گاز گچساران در میان سایر گزینه ها توانست با این باشگاه به توافق نهایی برسد و یک فصل دیگر سکان هدایت این تیم لیگ دسته دومی اما با قدمت و ریشه 50 ساله را برعهده گیرد.

وی همچنین گزینه اصلی سرمربیگری تیم های اروند خرمشهر، استقلال اهواز، بعثت کرمانشاه و  به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری تیم ملی جوانان ایران و پیشنهاد دستیار ویسی در تیم استقلال خوزستان لیگ برتری را پس از پایان فصل 96-95 داشته که در این میان باشگاه نفت و گاز گچساران را برای ادامه همکاری پذیرفت.

امید است در فصل جدید لیگ دسته دوم ، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران بتواند با هدایت این سرمربی نام آشنای فوتبال ایران درخشش خوبی در سطح فوتبال کشور داشته باشد.

سایت باشگاه نفت و گاز گچساران ضمن تبریک به این سرمربی با اخلاق فوتبال ایران برای وی و تیم فوتبال نفت و گاز گچساران آرزوی موفقیت دارد.

کد خبر: 1745

اضافه کردن نظر

اخبار