امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

آشنایی با دروازه بانان پایه نفت و گاز گچساران در لیگ فوتبال کشور + تصاویر

  • جمعه, 23 تیر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: در ادامه معرفی محصولات رده های مختلف رشته های ورزشی نفت و گاز گچساران این بار نوبت به دروازبانان معرفی شده از تیم های پایه این باشگاه به فوتبال کشور می پردازیم.

 

براساس این گزارش، باشگاه نفت و گاز گچساران به عنوان یکی از باشگاه های پیشتاز در فوتبال پایه کشور توانسته طی سال های اخیر جوانان با استعداد بسیاری را پرورش داده و به تیم های لیگ برتری و سایر تیم های باشگاهی منتقل کند

در این گزارش به دروازه بانان تیم های پایه می پردازیم و با برخی از آنها و همچنین مربیان این بازیکنان آشنا می شویم.

علی دیبایی پرورش یافته در باشگاه نفت و گاز گچساران و معرفی شده به لیگ برتر جوانان و به عنوان دروازبان اول و دروازبان دوم نفت امیدیه فعالیت حرفه ای خود را ادامه داده است.

حسین امدادی نیا دیگر دروازبان پرورش یافته در باشگاه نفت و گاز گچساران دارای سابقه بازی در لیگ برتر نوجوانان با تیم نفت و گاز گچساران و در حال حاضر با تیم برق نوین شیراز در لیگ برتر جوانان کشور فعالیت می کند.

جلال ویسی پرورش یافته در باشگاه نفت و گاز گچساران و در حال حاضر در تیم استقلال اهواز لیگ یکی مشغول بازی است.


هادی حسینی پرورش یافته در باشگاه نفت و گاز گچساران که در تیم فوتبال نوجوانان این باشگاه حضور داشته و اکنون به عنوان دروازه بان در تیم ایرانجوان بوشهر در لیگ یک کشور بازی می کند.

آرین بیکران دروازه بان نوجوانان نفت و گاز گچساران در لیگ برتر کشور و پرورش یافته در همین باشگاه بوده و سپس در تیم های پدیده عرش تهران در آسیا ویژن تهران و شریف بتن ممسنی در لیگ برتر جوانان کشور بازی می کند.

حمید رضا طعیمه پور دروازه بان ملی پوش تیم نوجوانان نفت و گاز گچساران پرورش یافته در این باشگاه بوده و در فصل گذشته در تیم تراکتور سازی در لیگ برتر حضور داشته است.

 

رسول اسفندیاری دروازه بان پرورش یافته در باشگاه نفت و گاز گچساران و سابقه بازی با تیم های نوجوانان این باشگاه ، شهرداری گچساران به عنوان سهمیه جوانان ، جوانان نفت امیدیه لیگ یک امیدهای کشور ، امیدهای پارش جنوبی جم و بزرگسالان پارس جنوبی جم در لیگ دسته دوم، بزرگسالان پرسپولیس دیلم سوپر لیگ بزرگسالان بوشهر را در کارنامخ خود دارد.

با معرفی این دروازه بانان خوش آتیه فوتبال ایران نباید فراموش کنیم که شناسایی و پرورش این استعدادهای به سادگی امکانپذیر نبوده و حاصل تلاش شبانه روزی مربیان پایه باشگاه نفت و گاز گچساران است.

در کنار تلاش های فراوان حسن کیامرثی ، بیژن بهارلو ، امیرحمزه ناظری و حسن عنبریان، که در طی سال های گذشته برای رده های چایه زحمات بی شماری را متحمل شدند و در گزارش های بعدی به بازیکنان معرفی شده در پست های مختلف توسط این عزیزان خواهیم پرداخت در این گزارش قصد داریم با سپهر منعمی از مربیان دروازه بانی فوتبال پایه نفت و گاز گچساران آشنا شویم .

سپهر منعمی مربی دروازبانان تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران بوده که در طی سال های اخیر در شناسایی استعدادهای دروازبانی منطقه تلاش های بسیاری کرده و توانسته ازمیان نوجوانان علاقمند به دروازه بانی گزینه های خوبی را به فوتبال کشور معرفی کند.

منعمی کارمند رسمی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بوده و مدرک مربیگری B آسیا و مدرک درجه 2 دروازه بانی را در کارنامه خود دارد.

وی 5 سال سابقه مربیگری در تیم نوجوانان نفت و گاز گچساران را دارد و به گفته خود این حرفه را از روی علاقه انتخاب کرده و برای کمک به بازیکنان پایه حتی در دورافتاده ترین روستای کهگیلویه و بویراحمد نیز رفته و کار استعدادیابی افراد علاقمند به دروازه بانی را پیگیری کرده است.

در گزارش های بعدی به رده های سنی دیگر و استعدادهای معرفی شده از این تیم ها به لیگ های برتر و یک خواهیم پرداخت و از با ورزشکاران محصول باشگاه نفت و گاز گچساران که در تیم های مطرح لیگ کشور حضوردارند در شته های مختلف آَشنا خواهیم شد.

کد خبر: 1748

نظرات  

 
0 #3 رسول اسفندیاری 1396-04-25 13:54
بنام خدا
با تشکر فراوان از سایت باشگاه ب منظور انتشار این مطلب و لطفی ک ب بنده حقیر و دوازبانان شایسته گچساران داشته اند ما در ابتدای راهیم و این اغاز را مدیون مربیان زحمتکش و کاربلد گچسارانی هستیم ک سابقه و افتخارات انها خود گویای همه چیز است به همین منظور کمال تشکر را از اقایان سپهر منعمی فرزاد نیک منش و اقای عادل فخهر ابادی را دارم ک زحماتشان هیچوقت از خاطر من پاک نمیشود
نقل قول
 
 
0 #2 Ali dibayi 1396-04-23 07:56
به نام خدا
براي همه دروازبان هاي شايسته و با استعداده نفت و گاز گچساران چ بومي و غيره بومي آرزوي موفقيت دارم.
و از مربي با لياقته خودم سپهر منعمي كماله تشكر را دارم اميدوارم در عرصه ي ورزشي و اجتماعي خود هميشه سربلند باشد...با تشكر علي ديبايي زادع
نقل قول
 
 
0 #1 گچسارانی 1396-04-23 07:34
سلام خسته نباشین به تمامی مربیان زحمتکش دیارم.مربیان بومی ما الگوی تمام مربیان کشور هستند.خسته نباشید به مربی با اخلاق و زحمتکش نفت و گاز
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

اخبار