امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

  • حبیبی‌نژاد خبرداد:
زمان و مکان تست انتخابی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران مشخص شد+جزئیات

  • جمعه, 23 تیر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران از آغاز تست انتخابی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران خبر داد.

 

براساس این گزارش، محمد حبیبی نژاد با اعلام این خبر افزود: تست گیری انتخابی برای رده های جوانان، امید و زیر 23 سال از روز شنبه 24 تیر 96 لغایت دوشنبه 26 تیر96 از ساعت 18 لغایت 20 به مدت سه روز در استادیوم شهدای صنعت نفت برگزار خواهد شد.

حبیبی نژاد اظهارداشت: این تست گیری با هدف شناسایی استعدادهای بومی استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین بازیکنان استانهای خوزستان، فارس و بوشهر برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در این تست گیری تنها بازیکنان رده های سنی ذکر شده با همراه داشتن  کارت بیمه ورزشی سال 96 ،کارت ملی و شناسنامه عکس دار اجازه شرکت در تست انتخابی تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران را خواهند داشت.

رئیس امور ورزش نفت وگاز گچساران تاکید کرد: این تست گیری به مدت سه روز به طول می انجامد و پس از آن تیم فوتبال راهی اردو آماده سازی خواهد شد و بازیکنانی که در این تست انتخاب شوند اسامی آنها از طریق سایت باشگاه نفت گچساران قبل از اعزام تیم فوتبال اعلام خواهد شد.

حبیبی نژاد تاکید کرد: کلیه بازیکنان شرکتی و غیرشرکتی مجاز به حضور در این تست انتخابی هستند.

وی با بیان اینکه علاقمندان می توانند در مدت برگزاری تست انتخابی از ساعت 18 لغایت 20 با مراجعه به استادیوم شهدای نفت زیر نظر سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان در تست ارزیابی و انتخابی شرکت کنند.

کد خبر: 1749

نظرات  

 
0 #2 طاهر 1396-04-23 14:46
سلام
تست گیری فقط برای بازیکنان زیر ۲۳ سال هست؟؟؟؟
نقل قول
 
 
0 #1 حرف حق 1396-04-23 11:41
انشااله وبا آرزوی سربلندی تیم نفت وگاز مسئولین تیم سرمربی وکادرفنی وکانون هواداران والبته خوشحالی تماشاگران
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

اخبار