امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

آخرین اخبار از تست انتخابی بازیکنان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران

  • شنبه, 24 تیر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : تست انتخابی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در رده های سنی جوانان ، امید و زیر 23 سال از شنبه 24 تیرآغاز می شود.

 

براساس این گزارش، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از روز شنبه با شروع تست از بازیکنان علاقمند در رده های سنی جوانان، امید و زیر 23 سال رسما برای فصل 97-96 استارت می زند.

تست گیری از بازیکنان این رده های سنی از ساعت 18 روز شنبه 24 تیر 96 در استادیوم شهدای نفت وگاز گچساران زیر نظر سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان انجام می شود.

این تست گیری 3 روز ادامه دارد وروز دوشنبه 26 تیر96 به پایان می رسد و تیم فوتبال به همراه بازیکنان انتخاب شده در مرحله اولیه تست گیری به اردو آماده سازی 10 روزه اعزام می شود.

همچنین اعلام شده امکان خط خوردن بازیکن منتخب مرحله اول تست گیری در اردوهای آماده سازی دیگر امکان پذیر است و انتخاب در مرحله اولیه تعهدی جهت جذب بازیکن برای باشگاه ایجاد نمی کند و بازیکنانی قرارداد خود را با این تیم نهایی می کنند که از نظر تست پزشکی و سلامت بدنی نیز تاییدیه پزشک معتمد باشگاه را جلب نمایند.

تاکنون هیئت های فوتبال شهرهای مختلف استان های کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس و خوزستان آمادگی خود را برای اعزام بازیکنان این رده سنی به تست انتخابی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران اعلام کرده اند.

بنابر اعلام امور ورزش نفت و گاز گچساران تنها بازیکنانی می توانند در تست انتخابی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران شرکت کنند که کارت بیمه ورزشی سال 96، شناسنامه و کارت ملی عکس دار در روز تست گیری به همراه خود داشته باشند.

همچنین امور ورزش نفت و گاز گچساران اعلام کرده هیچگونه تعهدی برای اسکان بازیکنان تستی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران ندارد.

216 بازدید
منتشر شده در فوتبال
کد خبر: 1750

نظرات  

 
0 #1 وحید کرمی 1396-04-24 16:47
سلام خسته نباشین انتخاب گلرا هم با اقای یزدیه
یا کس دیگه
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

اخبار