امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

  • حبیبی‌نژاد خبرداد:
باشگاه نفت و گاز گچساران میزبان دوره دانش افزایی مربیان استان کهگیلویه و بویراحمد

  • سه شنبه, 27 تیر 1396
  • نوشته شده توسط 
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران از آغاز ثبت نان دوره دانش افزایی مربیان فوتبال کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی این باشگاه خبرداد.

 

براساس این گزارش، محمد حبیبی نژاد با اعلام این خبر افزود: مربیانی که دارای مدرک مربیگیری معتبر هستند از استان کهگیلویه و بویراحمد می توانند با هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران هماهنگی و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

حبیبی نژاد هدف از برگزاری این دوره دانش افزایی را بالابردن سطح علمی مربیان فوتبال فعال در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و افزود: با توجه به وجود مربیان بسیار در سطح استان نیاز به دوره دانش افزایی در این سطح احساس می شد که با همکاری هیئت فوتبال استان و شهرستان و به میزبانی باشگاه نفت وگاز گچساران با حضور اساتید برجسته مرتضی محصص و فریدون معینی برگزار می شود.

وی افزود: این دوره یک روزه روز چهارشنبه چهارم مرداد96 برگزار می شود و علاقمندان می توانند با شماره 09397428715 هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران تماس حاصل فرمایند و در این دوره ثبت نام کنند.

رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران تاکید کرد: کلیه مربیان جهت ثبت نام بایستی فتوکپی آخرین مدرک مربیگری خود را به هیئت فوتبال نفت و گاز گچساران ارائه دهند.

81 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در فوتبال
کد خبر: 1754

اضافه کردن نظر

اخبار