امروز: یکشنبه 04 تیر 1396 برابر با 25 جون 2017

در هفته بیست و ششم،نفت گچساران لیگ را با مساوی به پایان رساند

  • شنبه, 10 خرداد 1393
  • نوشته شده توسط 
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش وب سایت باشگاه نفت و گاز گچساران، تیم فوتبال نفت گچساران در هفته بیست و ششم، آخرین بازی خود را با تساوی به پایان رساند.

 

بر اساس این گزارش ، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از ساعت 16:15 روز سه شنبه نوزدهم فروردین ماه در ورزشگاه کارگران کرمانشاه به مصاف تیم رده هفتمی راهیان کرمانشاه رفته بود که توانست بازی دو بر صفر باخته را با تساوی به پایان رساند.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با گل زود هنگام امید رمضان پور بازیکن تیم راهیان کرمانشاه که در دقیقه 14 به ثمر رسید از حریف خود عقب افتاد  و نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود تیم راهیان کرمانشاه به پایان رسید.

پس از آغاز نیمه دوم بازی در دقیقه 47 تیم میزبان توانست توسط بازیکن کامرونی خود آمینو آچیله گل دوم را به ثمر برساند که تیم نفت و گاز گچساران پس از دریافت این گل حملات خود را افزایش داد و حملات پرشمار این تیم جواب داد و نخستین گل خود را در دقیقه 57 از روی پاس گل نبی الله  اسدی و ضربه سر پیمان رنجبری به ثمر رساند.

پس از تعویض های انجام شده که به ترتیب در دقیقه 60 محمد خان احدی جایگزین نبی الله اسدی و در دقیقه 73 فرشید علیزاده جایگزین جواد شیرزاد و  در دقیقه 78 اسماعیل هاشمی جایگزین احسان کیانی شدند فشار حملات تیم نفت گچساران بر روی دروازه تیم راهیان ادامه یافت تا در دقیقه 94 با پاس گل میلاد جعفری ،مهدی شکوهی مدافع جلوکشیده تیم نفت و گاز گچساران گل تساوی را وارد دروازه تیم راهیان کرمانشاه کند.

بازیکنان تیم نفت و گاز گچساران را در این دیدار وحید کارگر،مهدی شکوهی،روح الله فلاح، جواد شیرزاد، علی بختیاری زاده، نبی الله اسدی، حسین خسروی،محمد پورمند، میلاد جعفری،احسان کیانی،پیمان رنجبری تشکیل دادند.

همچنین بازیکنان ذخیره این تیم را وحید اصغر زاده،حامد امیر خانی،فرشید علیزاده،اسماعیل هاشمی،محمدخان احمدی،علی رمضانی تشکیل می دادند.

 

470 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در فوتبال
کد خبر: 197

اضافه کردن نظر

اخبار