امروز: یکشنبه 04 تیر 1396 برابر با 25 جون 2017

پخش زنده دیدار راهیان کرمانشاه و نفت و گاز گچساران

  • شنبه, 10 خرداد 1393

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران :دیدار راهیان کرمانشاه و نفت و گاز گچساران در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ یک فوتبال کشور به صورت زنده پخش خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، طبق اعلام مسئولین برگزاری این دیدار بازی تیم های راهیان کرمانشاه و نفت و گاز گچساران ازطریق شبکه استانی زاگرس مرکز صدا و سیمای استان کرمانشاه از ساعت 16:15 به صورت زنده پخش خواهد شد.

این دیدار که آخرین بازی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان در فصل 92-93 می باشد در ورزشگاه کارگران شهر کرمانشاه برگزار می شود.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در حال حاضر با کسب 30 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد و همچنین تیم راهیان کرمانشاه با 30 امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم نفت و گاز گچساران در رده هفتم جدول قرار گرفته است.

به جز این دیدار سایر دیدارهای گروه "ب" لیگ دسته اول فوتبال کشور بطور هم زمان برگزار می شود که مهمترین این دیدارها تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان برای کسب مقام قهرمانی در شهر بندرعباس مقابل تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان قرار می گیرد و تیم پیکان تهران نیز از مدعیان اصلی گروه "ب" لیگ دسته اول باشگاه های کشور است در تهران با تیم پرسپولیس شمال به میدان خواهد رفت.

کد خبر: 198

اضافه کردن نظر

اخبار