امروز: یکشنبه 04 تیر 1396 برابر با 25 جون 2017

مدیرعامل نفت گچساران صعود تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان را تبریک گفت

  • شنبه, 10 خرداد 1393
  • نوشته شده توسط 
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران طی پیامی صعود تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان را به مدیران ، بازیکنان و هواداران این تیم تبریک گفتند.

 

متن پیام به شرح زیراست:

بسم الله الرحمن الرحیم

صعود ارزشمند و مقتدرانه تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان از مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان به لیگ برتر نشان از شایستگی این تیم در عرصه ورزش فوتبال مناطق نفتخیز و جنوب کشور است .

بی شک حضور نماینده دیگری از وزارت نفت در لیگ برتر فوتبال کشور حاصل توجه ویژه مدیران ارشد وزارت نفت به اهمیت ورزش و حمایت از ورزش قهرمانی بوده و این مهم مسئولیت دست اندرکاران ورزش قهرمانی نفت را دو چندان می کند.

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان که سابقه چند سال حضور مقتدرانه در لیگ دسته اول فوتبال کشور را در کارنامه خود دارد امروز با کوله باری از تجربه و با تکیه بر حمایت هواداران خونگرم مسجد سلیمانی فصل جدیدی از تاریخ فوتبال مناطق نفتخیز جنوب را در عرصه لیگ حرفه ای فوتبال کشور به نمایش خواهد گذاشت.

امید است با حمایت مسئولان ارشد ورزش وزارت نفت تنها نماینده فوتبال مناطق نفتخیز جنوب سال پربار و موفقیت آمیزی را در لیگ برتر فوتبال کشور داشته باشد.

اینجانب به همراه کارکنان و جامعه ورزش نفت و گاز گچساران از این رخداد مبارک اظهار شور و شادمانی کرده و این موفقیت بزرگ را به مردم خونگرم ، باغیرت و ورزش دوست مسجد سلیمان و خانواده صنعت نفت آن شهرستان تبریک عرض می نماییم .

به امید موفقیت هرچه بیشتر ورزش مناطق نفتخیز جنوب خصوصاً تیم های فوتبال نفت مسجد سلیمان و نفت و گاز گچساران که نمایندگان خوبی در لیگ حرفه ای فوتبال کشور بوده اند.

 

محمد باورساد

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران

1460 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در فوتبال
کد خبر: 200

اضافه کردن نظر

اخبار