امروز: یکشنبه 04 تیر 1396 برابر با 25 جون 2017

نفت مسجد سلیمان و پیکان تهران میزبان شدند

  • شنبه, 10 خرداد 1393

 

بر اساس این گزارش، سازمان لیگ فوتبال ایران قرعه کشی دیدارهای فینال و پلی آف لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان امروز در محل روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.

در این مراسم ابتدا با توافق نمایندگان 2 باشگاه و کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران مقرر شد قهرمان این دوره در یک بازی مشخص شود و سپس قرعه کشی تیم میزبان بازی نهایی بین تیم های نفت مسجد سلیمان و پدیده مشهد برگزار شد و طی آن تیم نفت مسجد سلیمان به عنوان شهر میزبان انتخاب شد.

با اعلام کمیته مسابقات مقرر شد این بازی در صورت تساوی 2 تیم در وقت قانونی، وقت اضافی نداشته باشد و برنده بازی در ضربات پنالتی مشخص شود.

در این بازی پدیده با پیراهن ، شورت و جوراب قرمز و تیم نفت مسجد سلیمان با پیراهن زرد ، شورت آبی و جوراب زرد بازی خواهند کرد.

در ادامه این قرعه کشی تیم فوتبال پیکان تهران به عنوان تیم میزبان بازی رفت پلی آف لیگ دسته اول جام آزادگان در مقابل سیاه جامگان انتخاب شد. بازی رفت مرحله پلی آف در روزدوشنبه  25 فروردین و بازی برگشت روز  شنبه 30 فروردین در شهر مشهد برگزار می شود.

لازم به ذکر است قرعه کشی تعیین تیم میزبان دیدار پلی آف نماینده  لیگ دسته اول و لیگ برتر نیز روز یکشنبه 31 فروردین در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار خواهد شد.

منتشر شده در فوتبال
کد خبر: 201

اضافه کردن نظر

اخبار