امروز: یکشنبه 04 تیر 1396 برابر با 25 جون 2017

غریبی: خودم مقصر بازی نکردن در پرسپولیس بودم

  • پنج شنبه, 15 خرداد 1393

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران به نقل از فارس، بازیکن جدید تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: خودم مقصر بودم که در پرسپولیس نتوانستم بازی کنم.

 

بر اساس این گزارش، میلاد غریبی در خصوص رفتنش به پدیده مشهد گفت: من با پرسپولیس قرارداد داشتم و به صورت قرضی به ذوب‌آهن رفته بودم، زمانی که من در پرسپولیس بودم شرایط برایم جالب نبود و با علی دایی صحبت کردم تا این اجازه را بدهد که من جایی بروم که بتوانم بازی کنم و رحیمی و دایی هم نسبت به من لطف داشتند و این اجازه را دادند تا بتوانم در پدیده بازی کنم البته من از چند تیم پیشنهاد داشتم اما به خاطر شناختی که از مرزبان داشتم به این نتیجه رسیدم که به پدیده بیایم و با این تیم توافق کردم.

به نقل از فارس، بازیکن گچسارانی تیم فوتبال پدیده مشهد ادامه داد: تلاش می‌کنم امسال در پدیده بازی‌های خوبی انجام دهم و با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده‌ام می‌خواهم امسال در تیمم موثر باشم. تیم پدیده امسال تیم جوان و با تجربه‌ای است و از مدیریت و کادر فنی خوبی هم بهره می‌بریم.

غریبی در پاسخ به این سوال که چرا امسال شانسش را برای حضور در پرسپولیس امتحان نکرد گفت: من به پرسپولیس آمدم که در این تیم بازی کنم اما شرایط به گونه‌ای رقم خورد که من نتوانستم بازی کنم. البته در این میان هیچ کس را مقصر نمی‌دانم و معتقدم که خودم مقصر هستم که نتوانستم بازی کنم. امیدوارم باز هم به شرایط نرمال و ایده‌آلی برسم تا بتوانم دوباره به پرسپولیس برگردم.

وی افزود: دایی دوست نداشت که من از پرسپولیس بروم اما شرایط برای من سخت بود دوست دارم باز هم به روزهای خوبم برگردم تا به پرسپولیس خدمت کنم.

غریبی در مورد اینکه خودش را مقصر بازی نکردن در پرسپولیس می‌داند خاطر نشان کرد: هر بازیکنی که بازی نمی‌کند مربی را مقصر قلمداد می‌کند. اما من اعتقاد دارم که صد در صد خودم خوب نبودم که بازی نکردم و در این میان هم خودم ضرر کردم. اما امیدوارم امسال سال خوبی برایم باشد.

بازیکن جدید تیم فوتبال پدیده مشهد در پایان گفت: بازیکنانی که در پدیده بازی می‌کنند را می‌شناسم و اعتقاد دارم بازیکنان بزرگی مثل رضا عنایتی در این تیم حضور دارد اما فکر می‌کنم که پدیده امسال تیم خوبی در لیگ برتر باشد.

کد خبر: 242

اضافه کردن نظر

اخبار