امروز: شنبه 03 تیر 1396 برابر با 24 جون 2017

  • نیک منش مطرح کرد:
نفت گچساران تیم شگفتی ساز بود / امیدوارم بتوانم در تیم ملی خدمت کنم

  • سه شنبه, 17 تیر 1393
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: مربی دروازبانان تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران در گفتگو با روزنامه هدف این تیم را شگفتی ساز لیگ دسته اول سال گذشته عنوان کرد.

 

براساس این گزارش، فرزاد نیگ منش در خصوص افت شدید تیم فوتبال نفت گچساران در نیم فصل دوم اظهارداشت: اشتباهات فردی بسیاری از نتایج را به نفع حریفان ما تغییر داد.

نیک منش تصریح کرد: در نفت و گاز گچساران همه از مدیران تا بازیکنان زحمت خود را کشیدند اما کم تجربگی و بدشانسی در فصل قبل منجر شد تا نتوانیم نتایج قابل انتظار را کسب کنیم.

وی افزود: دربازی با نفت مسجد سلیمان در گچساران پنالتی را از دست دادیم و در بازی با پیکان نیز داور به اشتباه پنالتی را به ضرر تیم ما گرفت تا همه چیز برای عدم کسب نتایج خوب اتفاق بیفتد.

فرزاد نیک منش که یکی از دروازبانان خوب سال های نه چندان دور فوتبال کشور بوده است فوتبال خود را از باشگاه نفت و گاز گچساران آغاز کرد و توانست با حضور در تیم های استقلال اهواز ، فجر شهید سپاسی شیراز و تیم ملی دانشجویان و تیم ملی جوانان زیر نظر محمد مایلی کهن در سال 74 تجربیات خود در پست دروازبانی را تکمیل کند.

نیک منش که در سن 28 سالگی بدلیل مصدومیت دیگر نتوانست فوتبال بازی کند و در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی الکترونیک و کارمند شرکت نفت و گاز گچساران نیز می باشد به حرفه مربیگری روی آورد و توانست مدارج مربیگری تا کسب مدرک حرفه ای مربیگری بین المللی ادامه دهد.

وی که در حال حاضر دارای مدرک مربیگری Bآسیا است توانست سال گذشته با حضور در کلاس بین المللی موبی ایتالیایی هم حضور داشته باشد.

نیک منش اظهارداشت: تمام مراحل مربیگری را از تیم های نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و امید در نفت گچساران طی کرده ام .

این مربی شاغل در لیگ یک کشور افزود: تجارب زیادی را در مدت حضور در کنار مربیان بزرگ بدست آوردم و امیدوارم فدراسیون فوتبال روی مربیان شهرستان هم برای تیم های ملی نظر مساعد داشته باشد.

وی علاقمندی خود برای حضور در تیم ملی را تنها با هدف کمک به تربیت دروازبانان جوان کشور عنوان کرد و افزود: بودن در تیم ملی برای هر ورزشکار و مربی یک افتخار بزرگ است.

رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 323

اضافه کردن نظر

اخبار