امروز: شنبه 03 تیر 1396 برابر با 24 جون 2017

علیرضا رمضانی با انگیزه در استقلال آغاز کرد

  • سه شنبه, 31 تیر 1393
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: بازیکن فصل قبل تیم فوتبال نفت وگاز گچساران که به استقلال تهران پیوسته نخستین بازی خود را با انگیزه آغاز کرد.

 

براساس این گزارش ، علیرضا رمضانی که در نیم فصل دوم جام آزادگان سال 92 به تیم فوتبال نفت گچساران دعوت شد پس از حضور کوتاهی در این تیم به اردوی تیم ملی امید کشور دعوت شد.

رمضانی که در پست تخصصی هافبک چپ توپ می زند در مجموع 44 دقیقه برای نفت گچساران در لیگ یک کشور بازی کرد.

وی که در فصل جاری فوتبال حرفه ای کشور با امضا قرارداد به تیم فوتبال استقلال تهران پیوسته است دوشنبه شب در نخستین بازی این تیم در تورنمت جام شهدا تهران توانست انگیزه خود را برای شروع فصلی موفق به رخ حریف بکشد .

این بازیکن خوش اخلاق و خوش آتیه فوتبال ایران در گفتگو اختصاصی با خبرنگار باشگاه نفت وگاز گچساران اظهارداشت: بودن در استقلال به عنوان یک تیم محبوب و مردمی برای من یک افتخار است.

رمضانی شرایط حاکم بر اردو استقلال در ترکیه و تهران را مثال زدنی عنوان کرد و افزود: با تمام توان برای موفقیت این تیم پرانگیزه تلاش خواهم کرد.

بازیکن تیم استقلال تهران تصریح کرد: جوان گرایی صورت گرفته در استقلال می تواند نقش بسزایی در موفقیت این داشته باشد.

رمضانی در ادامه در خصوص حضورش در گچساران اظهارداشت: نیم فصل خاطره انگیزی را در گچساران سپری کردم و دعوت به من تیم ملی امید یکی از خاطرات خوب حضور در این شهر بوده است.

وی یادآور شد: یکی از سرمایه های بزرگ فوتبال در گچساران حضور هواداران پرشور و با غیرت گچسارانی است که کار حریفان را در استادیوم نفت سخت می کند.

این بازیکن شاغل در لیگ برتر فوتبال کشور اظهارامیدواری سال پیش رو سالی پر از موفقیت برای من با استقلال و نفت و گاز گچساران در جام آزادگان باشد.

علیرضا رمضانی نفر دوم از راست در ردیف پائین

کد خبر: 341

نظرات  

 
0 #4 Amir 1395-08-28 18:32
این کار نفت باور نکردنی بود
نقل قول
 
 
0 #3 حمید شادمان 1393-08-23 02:07
علی جان دمت گرم، خیلی مردی
نقل قول
 
 
+3 #2 اس اس 1393-05-19 18:05
ایول رمضانی
نقل قول
 
 
+9 #1 تبريك به رمضاني 1393-04-31 12:28
آقاي ضيايي تحويل بگير.اين همان بازيكني بود كه تو بازي اش نداديوديشب بهترين بازيكن استقلال بود.تو تركيه هم يكي از بهترين ها بود.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

اخبار