امروز: شنبه 03 تیر 1396 برابر با 24 جون 2017

اعلام آمادگی مسئولان و ورزشکاران باشگاه نفت و گاز گچساران جهت حضور در راهپیمایی روز قدس

  • سه شنبه, 31 تیر 1393
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به نام خدا

خداوند انشاءالله ما را موفق کند به اینکه یک روزی برویم و در قدس نماز بخوانی. امیدوارم که مسلمانها روز قدس را بزرگ بشمارند و در همه ممالک اسلامی ، در روز قدس ، در روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان، تظاهرات کنند، مجالس داشته باشند، محافل داشته باشند، مسجد داشته باشند، در مساجد فریاد بزنند. وقتی یک میلیارد جمعیت فریاد کرد، اسرائیل نمی تواند، از همان فریادش می ترسد.

امام خمینی (ره)

امسال در حالی به روز جهانی قدس نزدیک می شویم که تجاوزهای رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کشتار کودکان و زنان بی دفاع تشدید شده و این رژیم غاصب گر با مظلوم نمایی سعی در اغفال جامعه ی جهانی در مقابل این جنایات و نسل کشی دارد. با توجه به این که مسئله ی فلسطین یک موضوع جهانی بخصوص جهان اسلام است،باید تمامی ملت های آزادی خواه و مسلمانان جهان به این موضوع توجه داشته باشند که چگونه یک ملتی مورد ظلم،غارت و وحشی گری واقع می شود و حمایت حامیان غربی و اروپایی خود را دارد و پایبند به هیچ گونه تعهدات بین المللی نیست و سعی در اختلاف افکنی میان کشورهای مسلمان خاورمیانه برای ادامه ی غاصب گری خود دارد.

پس کشورهای عربی و مسلمان باید بدانند که با حمایت های خود از تروریست ها و گروه های افراطی که در کشورهای منطقه از جمله سوریه و عراق دست به وحشی گری می زنند و بنام اسلام برادر کشی براه انداخته اند تا دولت های مقاومت را با جنگ داخلی درگیر نمایند و از آنها حمایت مالی و تسلیحاتی می کنند فقط اهداف و پروژه ی صهیونیسم را به اجرا می گذارند و بدانند ریشه ی اصلی بحران در خاورمیانه همین خودکامگی رژیم ساختگی اسرائیل است.مسئله ی فلسطین و تنها راهی که می تواند جلوی این تجاوز ها را بگیرد،مقاومت خود مردم فلسطین و مسلمانان و کشورهای منطقه در جلوی خواسته های نامشروع رژیم صهیونیسم است.

مدیران ، دست اندرکاران، مربیان و ورزشکاران باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران ضمن محکوم کردن حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کشتار مردم بی دفاع این منطقه ،حمایت خود را همچون سایر آزادی خواهان جهان، از مردم بی دفاع فلسطین اعلام نموده و با حضور در راهپیمایی بزرگ روز قدس یکبار دیگرتجدید پیمان خود را با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی (ره) اعلام می دارد.

هیئت مدیره ، مربیان و ورزشکاران باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران

کد خبر: 343

اضافه کردن نظر

اخبار