امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

  • در استانه دیدار با مس کرمان/
دیدار تاج گردون با اعضای تیم فوتبال نفت و گاز گچساران

  • شنبه, 11 بهمن 1393
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : نماینده شهرستانهای گچساران و باشت و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از نزدیک با بازیکنان تیم های فوتبال بزرگسالان و نوجوانان نفت و گاز گچساران دیدار کرد.

در این دیدار صمیمی که در سالن کنفرانس استادیوم شهدای نفت گچساران وبا حضور رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران ، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال و شهردار این شهرستان برگزار شد غلامرضا تاج گردون در جریان میزان آمادگی بازیکنان تیم فوتبال بزرگسالان برای بازی مقابل مس کرمان قرار گرفت.

تاج گردون انتظارات مردم از تیم فوتبال نفت و گاز گچساران را منطقی دانست و تاکید کرد : این انتظارات نباید منجر به بالا رفتن توقع از تیمی که تنها یک وسال نیم از حضورش بدر لیگ دسته اول فوتبال می گذرد.

وی تلاشهای مسئولان نفت و گاز گچساران را در حمایت از ورزش گچساران قابل تقدیر دانست و افزود: در جهت موفقیت تیم های ورزشی نفت و گاز گچساران در لیگ های کشور از هرکمکی دریغ نخواهد کرد.

در ادامه این دیدار محمد حبیبی نژاد به عنوان رئیس امور ورزش، فرشید علیزاده کاپیتان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران و برخی از اعضای کانون هواداران به بیان انتظارات و مشکلات پیش رو پرداختند.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پس از دیدار با بازیکنان تیم فوتبال بزرگسالان در جمع بازیکنان و اعضای تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران حضور پیدا کرد و این تیم را به عنوان یکی از پدیده های لیگ برتر فوتبال نوجوانان در سال جاری عنوان کرد.

وی همچنین با گزارش محمد رضا یزدانشناس سرپرست تیم فوتبال نوجوانان به طور کامل از وضعیت این تیم در لیگ برتر فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران باخبر شد.

کد خبر: 667

نظرات  

 
0 #2 احمدرضاجهان 1394-08-04 12:33
باسلام وخسته نباشید لطفادرموردجذب بازیکن تیم فوتبال رده جوانان منتظریم آیاثبت نام وجذب دارید .
نقل قول
 
 
-1 #1 امیر محمد 1393-11-11 13:20
اقای تاجگردون و مدیر محترم شرکت نفت گچساران با این قیمت نفت و این تحریمای ظالمانه چرا دارید هزینه میکنید مگه ورزش شکم مردم را سیر میکنه دست بردارید تورا خدا به فکر کشور باشیم
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

اخبار