فوتبال

فوتبال (722)

جمعه, 08 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران و به نقل از دی اسپورت در روزهای اخیر داریوش یزدی از مصاحبه با خبرنگاران پرهیز می کند و حتی شنیده شده به خبرنگاری گفته که از سوی باشگاه نفت و گاز گچساران ممنوع المصاحبه شده، برای اطلاع از جزئیات دقیق این خبر تماسی به مدیررسانه ای باشگاه نفت و گاز گچساران داشتیم تا از جزئیات این خبرمطلع شویم.

جمعه, 08 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که یکی از پدیده های جام حذفی در فصل 96-95 به فوتبال کشور معرفی شد این روزها با تمام قوا برای صعود به لیگ دسته اول به مصاف حریفان می ورد.

دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت" باشگاه نفت وگاز گچساران "در ادامه مسابقات لیگ دو فوتبال کشور نفتی های گچساران در هفته هفتم میزبان اروند خرمشهر هستند.

دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت باشگاه "نفت وگاز گچساران "سرمربی تیم فوتبال نفت وگاز گچساران گفت : مقابل اروند فقط به فکر سه امتیاز هستیم و مطمئن باشید مستحق این موضوع هستیم .

دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت "باشگاه نفت وگاز گچساران" هافبک گلزن و ریزنقش نفتی های گچساران قبل از دیدار تیمش برابر اروند خرمشهر گفت: از همه هواداران متعصب تیم فوتبال نفت وگاز گچساران انتظار دارم در چند بازی باقی مانده در ورزشگاه شهید بشارت حضور یابند تا باعث افزایش روحیه و انگیزه مجموعه تیم شوند

جمعه, 01 ارديبهشت 1396

به گزارش سایت باشگاه "نفت وگاز گچساران "سرمربی نفت وگاز گچساران گفت : هواداران گچسارانی نگران نباشند ،قطعا در چهار بازی آینده این شکست ها جبران می شود و با تمام قدرت به مصاف حریفان می رویم .

اخبار