امروز: یکشنبه 10 ارديبهشت 1396 برابر با 30 آوریل 2017

هندبال

هندبال (225)

پنج شنبه, 10 فروردين 1396

به گزارش" سایت باشگاه نفت وگاز گچساران "فرا رسیدن عید نوروز بهانه ای شد تا در ادامه گفتگوهای نوروزی با افتخارآفرینان سال 95 به سراغ صونا بیداد ،  بازیکن موفق تیم هندبال بانوان نفت وگاز گچساران و تیم ملی هندبال کشور مان رفتهو با وی به گفتگو بپردازیم

جمعه, 04 فروردين 1396

به گزارش" سایت باشگاه نفت وگاز گچساران "فرا رسیدن عید نوروز بهانه ای شد تا به سراغ مهران کیخایی ،  سرمربی بااخلاق و موفق تیم هندبال نفت وگاز گچساران برویم  و با وی به گفتگو بپردازیم

جمعه, 04 فروردين 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : صونا بیداد بازیکن گچسارانی تیم ملی هندبال بانوان ایران و عضو تیم هندبال بانوان نفت و گاز گچساران پنج شنبه در میان استقبال مسئولان شهرستانی و ورزش نفت و گاز وارد گچساران شد.

پنج شنبه, 03 فروردين 1396

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: صونا بیداد بازیکن تیم ملی هندبال بانوان ایران از مسابقات قهرمانی آسیا از کشور کره جنوبی به ایران بازگشت.

یکشنبه, 29 اسفند 1395

به گزارش" سایت باشگاه نفت وگاز گچساران "فرا رسیدن عید نوروز بهانه ای شد تا به سراغ سرکارخانم اعظم صمیمی مسئول ورزش بانوان و سرمربی بااخلاق و موفق تیم هندبال بانوان نفت وگاز گچساران برویم و با وی به گفتگو بنشینیم .

جمعه, 27 اسفند 1395

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: در پی درگذشت مادر بزرگ مکرمه افشین کمایی مربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران اعضای تیم هندبال این باشگاه با انتشار پیامی این مصیب را تسلیت گفتند.

اخبار