امروز: شنبه 03 تیر 1396 برابر با 24 جون 2017

  • هفته هفتم لیگ برتر؛
هندبال مرودشت مقابل نفت و گاز گچساران به زانو درآمد

  • شنبه, 27 آذر 1395
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : تیم هندبال نفت و گاز گچساران در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور توانست مقابل میزبان خود به پیروزی دست یابد

براساس این گزارش ، تیم نفت و گاز گچساران توانست با نتیجه27 بر 25 تیم نوین مهر قطره مهر پارسه مرودشت را در خانه حریف شکست دهد.

تیم نوین قطره مرودشت برای سروسامان دادن به جایگاه خود در جدول رده بندی چشم به امتیازات کامل این بازی خانگی داشت اما با وجود حمایت هوادارنش و انجام یک بازی پایاپای مغلوب تیم نفت و گاز گچساران شد.

شاگردان مهران کیخایی با کسب این پیروزی با اقتدار کامل و با سه امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم به صدرجدول تکیه زده اند تا با خیالی آسوده چشم به دیدارهای پیش رو داشته باشند.

در سایر دیدارهای امروز ، تیم شهرداری کاشان که در رده دوم جدول قرار دارد با تمامی بازیکنان و ستاره های خود در برابر تیم بیتا سبزوار درحالیکه میزبان بود با یک گل اختلاف تن به شکست داد تا با حاشیه امنیت کمتر همچنان در جایگاه دوم قرار بگیرد.

گفتنی است تیم نفت و گاز گچساران با کسب 6 پیروزی و تنها یک شکست در پایان هفته هفتم با 12 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

نتایج کامل دیدارهای هفته هفتم به شرح زیر است :

هپكو اراك ٢٥ - شهرداري اروميه ٢٤

شهرداري كاشان ٢٥ - بيتاي سبزوار ٢٦

سپاهان اصفهان ٣١ - توسعه و عمران بافق ٢٧

نيروی زميني تهران ٢٨ - مس كرمان ٢٧

نوین قطره مرودشت  ۲۵ - نفت و گاز گچساران ۲۷

کد خبر: 1449

اضافه کردن نظر

اخبار