امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

تمرینات تیم هندبال نفت و گاز گچساران با حضورسرمربی جدید آغاز شد

  • سه شنبه, 16 خرداد 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: تمرینات تیم هندبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران با حضور سرمربی جدید این تیم در سالن پدخندق آغاز شد.

 

براساس این گزارش، در روز نخست تمرینات تیم هندبال نفت و گاز گچساران که با حضور یعقوب شکوهی مدیر فنی تیم، اصغر نوروزنژاد مدیرفنی تیم های پایه هندبال باشگاه، ومربیان این تیم آغاز شد سرمربی جدید این تیم اولویت خود را استفاده از بازیکنان بومی براساس درخواست مدیریت باشگاه عنوان کرد.

مهدی آزاد منجیری در نخستین جلسه تمرینی تیم هندبال نفت و گاز گچساران افزود: بازیکنان بومی و همچنین بازیکنان تقویتی فصل گذشته در اولویت انتخاب من برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم هستند و در صورتیکه در برخی پست ها دچار ضعف باشیم نسبت به جذب بازیکن تقوتی اقدام خواهیم کرد.

آزاد منجیری با تبریک 50 سالگی باشگاه نفت و گاز گچساران به ورزشکاران و مردم ورزش دوست این شهر تصریح کرد: بی شک فعالیت در باشگاهی با قدمت نیم قرن می تواند مسئولیت همه ما را نسبت به کسب نتیجه و افتخار آفرینی برای مردم گچساران بیشتر کند.

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران افزود: در حال حاضر تمرینات تیم هندبال برای مسابقات لیگ برتر برنامه ریزی شده است و برای حضور در مسابقات آسیایی نیز برنامه خود را به مدیریت باشگاه ارائه داده ام.

آزاد منجیری با بیان اینکه کار با توپ و آمادگی عمومی و تخصصی اولویت سه هفته آغازین تمرینات ما خواهد بود و پس از آن دو برنامه اردویی خارج از گچساران خواهیم داشت و پیرو مذاکره با مدیریت باشگاه شرکت در یک تورنمنت برای آمادگی بیشتر قبل از مسابقات لیگ برتر را نیز در دستور کار داریم.

وی اظهارداشت: زیر ساخت های لازم برای آماده کردن یک تیم قوی در باشگاه محیا است و مدیریت باشگاه نیز حمایت های خوبی از همین ابتدا کار از ما داشته است و امیدواریم بتوانیم نتایجی در شایستگی این شهر ورزش خیز و مردم ورزش دوست کسب نماییم.

رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 1718

اضافه کردن نظر

اخبار