امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

جشنواره بزرگ استعدادیابی هندبال باشگاه نفت و گاز گچساران آغاز شد

  • سه شنبه, 16 خرداد 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: مدیر تیم های پایه هندبال نفت و گاز گچساران از آغاز جشنواره بزرگ استعدادیابی هندبال این باشگاه خبرداد.

 

براساس این گزارش، اصغر نوروزنژاد افزود: با توجه به فرارسیدن پنجاهمین سالگرد فعالیت باشگاه نفت و گاز گچساران مدیریت باشگاه نفت عزم جدی دارد ورودی های تیم های قهرمانی خود خصوصا تیم های که از طرفداران و استعدادهای بیشتری در سطح استان و شهرستان برخوردار هستند را از میان فرزندان بومی همین منطقه انتخاب نماید.

نوروز نژاد تصریح کرد: طرح استعدادیابی و مدارس هندبال در طی سال های گذشته نیز در باشگاه نفت و گاز گچساران اجرا شده و خروجی آنها به تیم های نوجوانان، جوانان و امید و بزرگسالان وارد شده اند.

وی اظهارداشت: با توجه به سیاست بومی پروری که باشگاه نفت و گاز گچساران به طور جدی در پیش گرفته هیچ بازیکن با استعدادی در سطح استان از حق حضور در تیم هندبال بزرگسالان نفت محروم نمی ماند.

مدیرتیم های پایه هندبال نفت و گاز گچساران با بیان اینکه طبق دستورالعمل شورای ورزش وزارت نفت درصدی از بازیکنان تیم های نفت از نیروهای غیرشرکتی جذب می شوند افزود: مدیریت باشگاه نفت و گاز گچساران عزم جدی دارد آن میزان از بازیکنان غیرشرکتی تیم های نفتی از بین پتانسیل های بومی در نقاط مختلف شهر و استان به هندبال کشور معرفی شوند که تا کنون در این امر موفق عمل کرده است.

نوروز نژاد بیان کرد: در حال حاضر با همکاری باشگاه نفت و گاز گچساران و آموزش و پرورش علاوه بر سالن های هندبال مجموعه آزادی و پدخندق نفت، مربیان با استقراردر مدارس محله های مختلف شهر گچساران کار آنالیز و استعدادیابی از بازیکنان نونهال، نوجوان، جوانان و امید را در فصل تابستان آغاز کرده اند.

وی هدف از اجرای جشنواره استعدادیابی را پشتوانه سازی برای تیم های بزرگسالان عنوان کرد و افزود: مطمئنا در یک بازه زمانی چهار تا شش ساله بسیاری از این بازیکنان به سطح بالای هندبال کشور معرفی خواهند شد.

مدیر تیم های پایه هندبال نفت و گاز گچساران در پایان وجود باشگاهی با قدمت 50 ساله را در شهرستان گچساران یک نعمت بزرگ برای ورزش این منطقه دانست و تصریح کرد: ورزش نفت در طی این سال ها بار حمایت از جوانان ورزشکار استان را به تنهایی بردوش کشیده است.

گفتنی است : علاقمندان برای شرکت در جشنواره بزرگ استعدادیابی هندبال نفت و گاز گچساران می توانند با مراجعه به سالن پدخندق یا مجموعه آزادی نفت و یا مدارس شاهد واقع در چهارراه فرمانداری سابق و سالن بشارت نسبت به ثبت نام و شرکت در این طرح بزرگ اقدام نمایند.

کد خبر: 1719

اضافه کردن نظر

اخبار