امروز: شنبه 03 تیر 1396 برابر با 24 جون 2017

درخشش دختران ورزشکار نفت و گاز گچساران در المپیاد مناطق نفتخیزجنوب

  • پنج شنبه, 22 مهر 1395
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : دختران ورزشکار نفت و گاز گچساران در المپیاد ورزشی مناطق نفتخیز جنوب خوش درخشیدند.

 

براساس این گزارش، مسئول ورزش بانوان امور ورزش نفت و گاز گچساران با اعلام این خبر افزود: در مسابقات قهرمانی مناطق نفتخیز جنوب دختران زیر 15 سال نفت گچساران درمیان 99 نفر ورزشکار شرکت کننده در رشته های مختلف ورزشی حائز عناوین برتر این رقابت ها شدند.

اعظم صمیمی اظهار داشت: در این دوره از مسابقات دختران نفت و گاز گچساران در رشته بسکتبال مقام اول، تکواندومقام دوم ، شنا مقام دوم ، ژیمناستیک مقام دوم ، والیبال مقام سوم، بدمینتون مقام سوم، اسکیت مقام دوم را از آن خود کردند.

صمیمی با بیان اینکه کسب این عناوین در شرایطی که همه تیم ها از آمادگی خوبی برخوردارهستنند کارآسانی نبود افزود: تمرینات مداوم و وجود پتانسیل های خوب در میان فرزندان کارکنان نفت و گاز گچساران شرایط را برای کسب این عناوین فراهم کرده است.

وی تصریح کرد: باید تلاش کرد تا با حفظ این استعدادها و پرورش آنها شرایط را برای ورود این استعدادها به تیم های قهرمانی فراهم کنیم .

مسئول ورزش بانوان نفت و گاز گچساران در پایان از تلاش های همه مسئولان و مربیان امور ورزش در حمایت و پرورش این استعدادها قدردانی کرد.

کد خبر: 1269

اضافه کردن نظر

اخبار