امروز: شنبه 03 تیر 1396 برابر با 24 جون 2017

  • به مناسبت روز بسیج ؛
باشگاه نفت وگاز از فرمانده سپاه گچساران تجلیل کرد

  • جمعه, 05 آذر 1395
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : به مناسبت هفته بسیج از فرماندهان بسیجی و جانبازان در بین دو نیمه بازی نفت گچساران و برق شیراز تجلیل شد..

 

 

عصر امروز باشگاه نفت و گاز گچساران در بین دو نیمه بازی نفت گچساران و برق نوین شیراز به مناسبت هفته بسیج از فرماندهان و جانباز 8 سال دفاع مقدس تجلیل کردند.

در این مراسم که با حضور هدایت یزدی مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گچساران نورایی‌نسب، دیبا فرمانده بسیج صنعت نفت گچساران و سلیمان خاکی جانباز 70 درصد به مناسبت هفته بسیج تجلیل شد.

در ادامه این مراسم ابوالحسن غلامی اظهار کرد: یاد شهدا و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس را باید زنده نگه بداریم.

رئیس ورزش‌های قهرمانی نفت گچساران با بیان اینکه نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین مردان و بزرگترین نهاد استف افزود: بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پربرکتی است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت را می‌دهد.

غلامی در ادامه با بیان اینکه تفکر بسیجی امروزه گره‌گشای بسیاری از مسائل کشورهای اسلامی است، افزود: تکریم بسیج، احترام به مردانگی و مروت است و پاسداشت بسیجیان تضمین‌کننده آینده ایران اسلامی است.

این یادگار 8 سال دفاع مقدس گفت: بسیجیان نیاز به تجلیل ما ندارند و ما هستیم که به آنان و به حضور فعالشان در جامعه نیازمندیم.

غلامی با بیان اینکه خدا را شاکریم که رویش‌های بسیج همچنان پرثمر و پربرکت است، افزود: تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام در روز 5 آذر سال 58 نشان از درایت و اندیشه امام راحل دارد.

غلامی افزود: بسیجیان در یک نهاد مقتدرانه در حفاظت و حراست از کشور به صورت شبانه‌روز در همه جای کشور نقش بسزایی دارند.

رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 1370

اضافه کردن نظر

اخبار