امروز: شنبه 03 تیر 1396 برابر با 24 جون 2017

  • در المپیاد ورزشی جانبازان؛
کاروان ورزشی جانبازان نفت و گاز گچساران طلایی شد+ تصاویر

  • چهارشنبه, 10 آذر 1395
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : ورزشکاران جانباز نفت و گاز گچساران در المپیاد فرهنگی ورزشی شرکت ملی نفت ایران خوش درخشیدند.

 

براساس این گزارش، ، المپیاد فرهنگی، ورزشی جانبازان و معلولان شرکت ملی نفت ایران در شش رشته ورزشی، فوتسال، شنا، دارت، تیراندازی، تنیس روی میز و شطرنج با حضور 700 ورزشکار از شرکت‌های تابعه ، با معرفی افراد برتر در مجموعه هتل پارس شیراز به کار خود پایان داد.

در این المپیاد ورزشی از میان شش رشته ورزشی شرکت کننده در این رقابت ها ورزشکاران سه رشته از باشگاه نفت و گاز گچساران توانستند مقام قهرمانی را از آن خود کنند.

این المپیاد فرهنگی ورزشی با حضور پرشور ورزشکاران جانباز سراسر شرکت ملی نفت ایران برگزار شد و از کیفیت بالایی برخوردار بود.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان در آیین اختتامیه این المپیاد ضمن ابراز رضایت از میزبانی این رویداد بزرگ ورزشی در شیراز ، عنوان کرد: بی تردید فعالیت های بدنی مستمر و مناسب جانبازان بر میزان برخورداری آنان از سلامتی و کاهش عوارض ، تاثیری محسوس دارد.

آزادی با تاکید بر توسعه ورزش همگانی در میان قشر جانبازان و معلولان شاغل در صنعت نفت گفت: ورزش باید در برنامه روزانه هر فردی وجود داشته باشد، اما برای افراد جانباز و دچار معلولیت، اهمیت ورزش بیشتر است.

وی افزود: حفظ سلامتی جانبازان و معلولان از وظایف سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت است و هر ساله زمینه های ایجاد این مهم را در اولویت دستورکار خود دارد.

آزادی تصریح کرد: گردهمایی و دیدار مجدد اسوه های صبر و مقاومت در میادین ورزشی بهترین بازخورد این المپیادها و جشنواره های ورزشی است و استمرار آن ضرورت دارد.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان اظهار کرد: امروزه ورزش در پیوند و دوستی همنوعان با هم نقشی کلیدی داشته و یکی از اهداف ورزش هم همین است؛ به عبارتی ورزشکاران هر چند در میادین رقیبند اما می توانند بیرون از میدان دوست و رفیق باشند و برگزاری چنین المپیادهایی بستر مناسبی برای تحقق این مهم است.

آزادی اظهار امیدواری کرد : برگزاری المپیادهای فرهنگی و ورزشی در سطح صنعت نفت موجب افزایش روحیه شادابی در جانبازان و معلولان شاغل در این عرصه شود و شکوفایی اقتصاد و پویایی صنعت نفت را به دنبال داشته باشد.

به گزارش خبرنگار سایت باشگاه نفت و گاز گچساران : آیین اختتامیه المپیاد فرهنگی – ورزشی جانبازان و معلولان شرکت ملی نفت ایران در شیراز با خاطره هایی از ورزشکاران جانباز و معلول همراه بود و اجرای ورزشی گزارشگر مرکز خوزستان و طنین قطعات مذهبی و ملی گروه تواشیح نورالحرم هم فضای صمیمی این گردهمایی را رونق بخشید.

تیم های برتر این المپیاد در رشته های مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

فوتسال: مقام اول : نفت و گاز آغاجاری ، مقام دوم : ادارات مرکزی ، مقام سوم : بهداشت ودرمان

دارت: مقام اول : نفت و گاز آغاجاری ، مقام دوم : ستاد اهواز ، مقام سوم : نفت و گاز گچساران

تیراندازی: مقام اول : نفت و گاز گچساران ، مقام دوم : ادارات مرکزی ، مقام سوم : ستاد اهواز

تنیس روی میز: مقام اول : نفت و گاز گچساران ، مقام دوم : ادارات مرکزی ، مقام سوم : نفت و گاز آغاجاری

شطرنج : مقام اول : نفت گاز گچساران ، مقام دوم : بهداشت و درمان مرکز ، مقام سوم : نفت و گاز آغاجاری

شنا: مقام اول : شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون ، مقام دوم : ستاد شرکت ملی نفت ، مقام سوم : شرکت نفت فلات قاره ایران

در آیین پایانی این المپیاد، غلامحسین اشرفی ( مشاور معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور عملیات غیرصنعتی) ، رضا قورچيان (رئيس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت) ، حسن تاجیک( رئیس ورزش همگانی شرکت ملی نفت ایران) ، تقی گلستانی(رئیس امور ایثارگران شرکت ملی نفت) ، دکتر آزادی ( رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان) ، مسئولان ارشد مرکز فارس و جمعی از مسئولان امور ورزش شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران حضور داشتند.

*المپیاد فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولان شرکت ملی نفت با حضور 700 ورزشکار در شش رشته ورزشی در روزهای دوم تا هفتم آذر ماه جاری به میزبانی بهداشت و درمان صنعت نفت فارس در شیراز برگزار شد.

کد خبر: 1381

اضافه کردن نظر

اخبار