امروز: شنبه 03 تیر 1396 برابر با 24 جون 2017

  • حبیبی‌نژاد خبرداد:
تنیس روی میز نوجوانان نفت و گاز گچساران قهرمان دور رفت لیگ برتر شد

  • شنبه, 13 آذر 1395
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سا یت باشگاه نفت و گاز گچساران : در پایان دور رفت مسابقات تنیس روی میز نونهالان ونوجوانان کشور تیم نفت و گاز گچساران قهرمان لیگ برتر در دور رفت این مسابقات شد.

 

براساس این گزارش،رئیس امو ورزش نفت و گاز گچساران در مراسم پایانی این رقابت ها که با حضور مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، رئیس ورزش قهرمانی و جمعی از روسای این شرکت برگزارشد گفت: تیم تنیس روی میز نونهالان و نوجوانان نفت گچساران بدون باخت به عنوان تیم قهرمان در این رقابت ها معرفی شد.

محمد حبیبی نژاد تصریح کرد: در این دور از مسابقات شش تیم از شهر های گچساران، تهران ، قم اصفهان و مناطق نفتخیز جنوب حضور داشتند که در سه روز به میزبانی باشگاه نفت و گاز گچساران در سالن تنیس مجموعه آزادی به رقابت پرداختند.

حبیبی نژاد افزود: در این رقابت ها تیم های پاک نژاد اسپرت تهران، هیئت تنیس روی میز قم، مناطق نفتخیز جنوب و ذوب آهن اصفهان به ترتیب مقام های دو م تا پنجم را از آن خود کردند.

رئیس امور ورزش نفت و گاز گچساران اظهارداشت : در این دور از رقا بت ها تیم ذوب آهن اصفهان که یکی از تیم های قدر در رشته تنیس روی میز بوده و سرمایه گذاری خوبی نیز در این رشته کرده به عنوان میزبان دور برگشت این رقابت ها معرفی شده است، نتوانست در حد و اندازه شایستگی های خود ظاهر شود و حریف بازیکنان پرانگیزه نفت گچساران شود.

وی در پایان از زحمات کادر فنی ، تدارکاتی وبازیکنان تیم تنیس روی میز نفت و گاز گچساران قدردانی و اظهار امیدواری کرد: با درخشش بازیکنان نفت گچساران دوربرگشت نیز با قهرمانی، عنوان اولی لیگ برتر ایران از آن تنیس روی میز نفت گچساران شود.

کد خبر: 1391

اضافه کردن نظر

اخبار