امروز: شنبه 03 تیر 1396 برابر با 24 جون 2017

کلاس ارتقاء سطح داوری والیبال در باشگاه نفت و گاز گچساران برگزار شد

  • دوشنبه, 01 آذر 1395
  • نوشته شده توسط 
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت" باشگاه نفت وگاز گچساران "کلاس داوری ارتقا از ۳ به ۲ والیبال در شهرستان گچساران برگزار شد

 بر اساس این گزارش ،این کلاس که به درخواست هیات والیبال شهرستان گچساران و با موافقت فدراسیون والیبال ایران در شهرستان گچساران و با حضور بیش از بیست تن از داوران والیبال سطح ۳ جهت ارتقا به سطح به دو برگزار شد.

 در این کلاس داورانی از استان خوزستان و شهرهای اهواز و امیدیه ، استان فارس و شهرهای شیراز و اقلید و همینطور شهرستان گچساران و یاسوج حضور داشتند. 
به گفته امید فولادی داور بین المللی و مدرس دوره های آموزش داوری والیبال : این کلاس به مدت چهار روز صبح و عصر برگزار شد و در این مدت شرکت کنندگان با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز بوسیله ویدیو پرژکتور در یکی از بهترین سالن های همایش استان با مسائل تئوری والیبال و در کلاس های عصر در سالن ورزشی مجموعه آزادی شرکت نفت و گاز گچساران با مسائل عملی داوری والیبال آشنا شدند.

در پایان از شرکت کنندگان ابتدا آزمون منشی گری و سپس آزمون کتبی و در نهایت امتحان عملی داوری اخذ گردید.
فولادی همچنین عنوان کردد :
از آقای عبدالخانی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان که در مراسم افتتاحیه شرکت نمودند،آقای دکتر افضلی مسئول مجموعه آزادی که جهت در اختیار قرار دادن سالن ورزشی همکاری نمودند و جناب مهندس حسینی رییس اداره آموزش شرکت نفت و گاز گچساران که جهت سالن کنفرانس همکاری صمیمانه با هیات داشتند.
 

 و همچنین جناب حبیبی نژاد رییس امور ورزش نفت و گاز گچساران که در تمامی زمینه ها بی نهایت همکاری نمودند از جمله در اختیار قرار دادن خوابگاه ورزشکاران برای شرکت کنندگان شهرستانی ، تقدیر تشکر میکنم

 مهندس داوودی رییس هیات والیبال شهرستان و نفت و گاز گچساران که از ابتدا تا انتها شبانه روز پیگیر برگزاری شایسته کلاس بودند.


آقای علیرضا فخرآبادی مدیر کلاس که ایشان هم با پیگیری های شبانه روزی بهترین شرایط تدریس رو برای همه شرکت کنندگان و مدرس دوره فراهم کرده بودند.

.

 .

رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 1356

اضافه کردن نظر

اخبار