امروز: یکشنبه 04 تیر 1396 برابر با 25 جون 2017

  • بارون زاده خبرداد:
محرومیت تماشاگران گچسارانی از حضور در بازی واترپلو نفت وگاز

  • پنج شنبه, 02 دی 1395
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سا یت باشگاه نفت و گاز گچساران: رئیس هیئت شنا استان کهگیلویه و بویراحمد از محرومیت تماشاگران گچساران از حضور در استخر مجموعه آزادی در بازی نفت و دانشگاه آزاد خبرداد.

 

براساس این گزارش، پژمان بارون زاده با اعلام این خبر افزود: بدلیل تخلفاتی که تماشاگران تیم واترپلو نفت و گاز گچساران مقابل نفت امیدیه داشتند بنابر رای کمیته انضباطی تیم واترپلو از حضور تماشاگر در دو بازی خانگی محروم شده است.

بارون زاده تصریح کرد: با اعتراض باشگاه نفت و گاز گچساران به این حکم احتمال لغو یک جلسه از دو جلسه حرومیت تماشاگران وجود دارد که لغو این حکم به صورت مشروط امکانپذیر است.

رئیس هیئت شنا شیرجه و واترپلو استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: تیم واترپلو نفت و گاز گچساران که در این فصل عملکرد بهتری نسبت های به فصل های گذشته داشته است با حمایت هواداران خود می تواند جایگاه بهتری در جدول کسب کند.

وی اظهارامیدواری کرد: هواداران با ایجاد محیطی سالم در مجموعه استخر آزادی شرایط را برای موفقیت تیم واترپلو نفت گچساران فراهم کنند.

گفتنی است ، تیم واترپلو نفت و گاز گچساران در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر واترپلو کشور از ساعت 15 در استخر مجموعه آزادی به مصاف تیم دانشگاه آزاد می رود.

کد خبر: 1492

اضافه کردن نظر

اخبار