امروز: شنبه 03 تیر 1396 برابر با 24 جون 2017

  • در هفته هشتم لیگ برتر
شکست واترپلو نفت و گاز گچساران در مقابل سایپا تهران

  • جمعه, 10 دی 1395
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت وگاز گچساران : تیم واترپلو نفت وگاز گچساران در هفته هشتم  رقابتهای لیگ برتر واترپلو کشور در مقابل تیم سایپا تهران متحمل شکست شد.

بر اساس این گزارش ، در آخرین دیدار هفته اول دور برگشت که از ساعت 15 روز جمعه 10 دی ماه در استخر مجموعه آزادی گچساران انجام شد تیمهای رده سوم و چهارم جدول رده بندی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم سایپا تهران با نتیجه نزدیک 7 بر 5 پیروزی این دیدار شد.

تیم خوب و جوان نفت و گاز گچساران که در این بازی از حمایت هواداران خود بهره می برد در مقابل تیم پر مهره سایپا کرج نمایش قابل قبولی از خود بجای گذاشتند و در یک رقابت نزدیک با اختلاف کمی این بازی را به حیف تهرانی خود واگذار کردند.

تیم سایپا تهران سه بازیکن ملی پوش و یک بازیکن خارجی در ترکیب خود داشت و این تیم در نیم فصل دوم یک دروازبان اهل کشور کرواسی را برای تقویت هرچه بیشتر خود به خدمت گرفته است.

شرح کامل این دیدار :

در گیم اول این بازی تیم سایپا کرج نمایش قدرتمندانه ای داشت و توانست با نتیجه 3 بر 0 از میزبان خود پیش بیفتند.

در گیم دوم این بازی شاگردان پزمان بارونی زاده با حمایت هواداران خود توانستند سه بار گلزنی کنند و در مقابل دو گل حریف این گیم 3 بر 2 به سود نفتی ها به پایان رسید.

در گیم سوم دو تیم با دقت بیشتری بازی را پیگیری کردند و دروازبان های دو تیم مانع از گلزنی زیاد دو تیم شدند تا اینکه نتیجه این گیم 1 بر 1 مساوی شد.

در گیم چهارم و پایانی این بازی دو تیم حملات متوالی بر روی دروازه یکدیگر داشتند و در شرایطی که تیم نفت گچساران در یک فرصت ایده ال برای مساوی کردن این بازی نتوانست ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند تا این گیم هم با نتیجه مساوی 1 بر 1 به اتمام برسد.

در پایان این بازی با نتیجه 7 بر 5 به سود تیم سایپا تهران به پایان رسید.

گفتنی است تیم نفت و گاز گچساران با کسب همان 7 امتیاز در مکان چهارم جدول رده بندی قرار گرفت.

همچنین دیدار بعدی این تیم در هفته نهم در روز پنج شنبه 16 دیماه در تهران و در مقابل تیم نیروی زمینی ارتش خواهد بود.

کد خبر: 1511

اضافه کردن نظر

اخبار