امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

نشست هم اندیشی اعضای هیئت شنا و واترپلو با مسئولان باشگاه نفت و گاز گچساران +تصاویر

  • پنج شنبه, 01 تیر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران :نشست هم اندیشی اعضای هیئت شنا، شیرجه و واترپلو نفت و گاز گچساران با مسئولان این باشگاه برگزار شد.

 

براساس این گزارش، در این نشست صمیمی که به مدت بیش از پنج ساعت به طول انجامید جمعی از پیشکسوتان رشنه شنا و واترپلو نیز نظرات خود را در خصوص توسعه رشته شنا در شهرستان و استان و توجه ویژه به این رشته مادر ایراد کردند.

جهانبخشی و شش بلوکی دو تن از پیشکسوتان رشته شنا در گچساران در خصوص توسعه رشته شنا در سطح مدارس و استعدادیابی در این رشته ورزشی مادر تاکید کردند.

اعضای هیئت شنا، شیرجه و واترپلو و برخی از مربیان این رشته در این نشست با تاکید بر توجه بیشتر مسئولان به رشته شنا که مقدمه رشته واترپلو است اظهارداشتند: در چند سال اخیر تعداد علاقمندان به این رشته بدلیل محدویت استخر در شهرستان کاهش پیدا کرده است.

اعضای هیئت شنا، شیرجه واترپلو نفت و گاز گچساران اظهار امیدواری کردند با توجه به افزایش استخرها در سطح شهرستان گچساران مجددا شاهد توسعه رشته شنا به صورت حرفه ای باشیم.

در این نشست رئیس ورزش قهرمانی نفت و گاز گچساران اظهار داشت: رشته شنا و واترپلو از قدمت بالایی در این شهر برخوردار است و بی توجهی به این مسئله این باشگاه را از داشتن یکی از پرافتخارترین رشته های سال های گذشته گچساران دور می کند.

ابوالحسن غلامی برگزاری جشنواره استعدادیابی در 50 سالگی باشگاه نفت و گاز گچساران را فرصتی مناسب برای استفاده از توان پیشکسوتان و اهالی قدیمی این هیئت قدیمی دانست و افزود: بی شک بدون مشارکت و همکاری اهالی شنا نفت و گاز گچساران باشگاه نمی تواند به اهداف اصلی خود که همانا احیا مجدد شناگران نامی در این شهربوده برسد.

غلامی در پایان از همه اعضای هیئت شنا نفت و گاز گچساران خواست در زمینه توسعه رشته شنا و معرفی استعدادهای این رشته برای حضور در تیم واترپلو و همچنین تشکیل تیم های شنا در رده های نونهالان تا بزرگسالان این باشگاه را همراهی کنند.

کد خبر: 1732

اضافه کردن نظر

اخبار