امروز: سه شنبه 03 مرداد 1396 برابر با 25 جولای 2017

اسد بهمنی آزاد سرمربی تیم واترپلو نفت و گاز گچساران شد

  • پنج شنبه, 22 تیر 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش سایت باشگاه نفت و گاز گچساران: اسد بهمنی آزاد بازیکن و مربی بومی پیشکسوت نفت و گاز گچساران به عنوان سرمربی تیم واترپلو این باشگاه منصوب شد.

 

براساس این گزارش، اسد بهمنی آزاد که از قدیمی های شنا، شیرجه و واترپلو نفت و گاز گچساران است شنا را از دهه 60 زیر نظر مربیان قدیمی این باشگاه آغاز کرد و به عضویت تیم های شنا و واترپلو در آمد.

بهمنی آزاد دارای مدرک مربیگری واترپلو و سابقه مربیگری و سرمربیگری تیم های شنا و واترپلو نفت و گاز گچساران را در کارنامه خود دارد.

بهمنی آزاد از سال 67 به عنوان بازیکن در تیم های واترپلو و شنا نفت و گاز گچساران ، فولاد خوزستان و منتخب استان فعالیت داشته و افتخارات بسیاری با این تیم ها از جمله قهرمانی لیگ برتر واترپلو و نایبت قهرمانی با تیم واترپلو نفت و گاز گچساران و صعود به مسابقات آسیایی را کسب کرده است.

بهمنی آزاد همچنین در سال 90 به عنوان سرمربی و در سال 91 به عنوان مربی تیم واترپلو نفت و گاز گچساران فعالیت داشته است.

باشگاه نفت و گاز گچساران با بررسی همه جوانب و مشورت با کارشناسان و پیشکسوتان شنا و واترپلو تصمیم گرفت جهت بها دادن به سرمایه های بومی از مربی بومی به جای غیربومی در کنار تیم واترپلو بزرگسالان استفاده کند.

سایت باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران ضمن تبریک به این مربی با اخلاق برای ایشان و تیم واترپلو این باشگاه آرزوی موفقیت دارد.

کد خبر: 1744

اضافه کردن نظر

اخبار